20
maj
2020
Skuteczne upowszechnianie, czyli jak w sposób efektywny pokazać rezultaty on – line
Data rozpoczęcia:
20 maja 2020
Miejsce:
Online
Kategoria wydarzenia:
Erasmus+
Status rejestracji:
Zakończona

Opis wydarzenia

Możliwość  wykorzystania cyfrowych zasobów wiedzy, w czasie kiedy większość z nas pracuje i uczy się zdalnie, coraz bardziej przybiera na znaczeniu. Wiele zastosowanych praktyk komunikacji i uczenia się pozostanie z nami na dłużej. Lepsze zrozumienie i wybór odpowiednich narzędzi do komunikowania on – line pozwoli na efektywne wykorzystanie rezultatów projektów. Może ułatwić realizację działań projektowych i zwiększyć trwałość rezultatów.

Cele wydarzenia

Podczas spotkania poznamy zasady analizowania danych w mediach społecznościowych i będziemy ćwiczyć dobieranie do nich odpowiednich narzędzi komunikacji w sieci oraz angażowania odbiorców.

Link do wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=PAeauWXEKoA&feature=youtu.be

Materiały z webinarium:

 

 

 

 

 


Webinarium poprowadzi:

Kamil Śliwowski – trener i animator, specjalizuje się w wykorzystaniu nowych technologii w edukacji, zwłaszcza w kontekście prawa autorskiego oraz ochrony prywatności. Autor gry edukacyjnej “Trzęsienie danych”, współautor raportów o otwartych zasobach edukacyjnych i stanie edukacji cyfrowej w Polsce dla UNESCO, Centrum Cyfrowego, Ośrodka Rozwoju Edukacji. Bloguje i prowadzi newsletter o nowych technologiach i otwartych zasobach edukacyjnych na otwartezasoby.pl.  Na co dzień dyrektor programu edukacyjnego Centralnego Domu Technologii oraz ekspert Fundacji Szkoła z Klasą. 

Koordynatorzy wydarzenia

Ewa Koźbiał

email: ekozbial@frse.org.pl

tel: 22 4631268

Zobacz nadchodzące wydarzenia