23
wrz
2020
Webinarium dla wnioskodawców programu Erasmus+, Akcja 2, Partnerstwa na rzecz gotowości do edukacji c[...]
Data rozpoczęcia:
23 września 2020
Miejsce:
Online
Kategoria wydarzenia:
Kształcenie i szkolenia zawodowe

Opis wydarzenia

25 sierpnia 2020 Komisja Europejska ogłosiła dwa dodatkowe nabory, wspierające innowacje w obszarze kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu oraz zapewnia możliwości rozwoju osobistego, społeczno-edukacyjnego i zawodowego.

W sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe można ubiegać się o dofinansowanie na Partnerstwa na rzecz gotowości do edukacji cyfrowej. Celem tych projektów jest przygotowanie systemów kształcenia i szkolenia na podjęcie wyzwań związanych z niedawnym nieoczekiwanym przejściem na naukę przez internet i na odległość, w tym wspieranie nauczycieli w rozwijaniu umiejętności cyfrowych i ochrona integracyjnego charakteru możliwości uczenia się.

Projekty mogą trwać od 12 do 24 miesięcy i muszą się rozpocząć między 1 marca a 30 czerwca 2021 r.

Termin składania wniosków do poszczególnych Narodowych Agencji w ramach obydwu dodatkowych naborów upływa 29 października 2020 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w Przewodniku po programie Erasmus+ na rok 2020 w sekcji Partnerstwa Strategiczne w kontekście COVID-19.

Cele wydarzenia

Prezentacja zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach dodatkowego konkursu wniosków o dofinansowanie projektów typu „Partnerstwa strategiczne” dla Kształcenia i szkolenia zawodowego, dotyczących gotowości do prowadzenia edukacji cyfrowej (Partnerships for Digital Education Readiness).

Koordynatorzy wydarzenia

Agnieszka Włodarczyk

email: awlodarczyk@frse.org.pl

tel: 507 936 785

Zobacz nadchodzące wydarzenia