02
gru
2019
Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dla wnioskodawców projektów Partnerstw strategicznych na rzecz edu[...]
Data rozpoczęcia:
2 grudnia 2019
Miejsce:
Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54, Warszawa
Kategoria wydarzenia:
Edukacja Dorosłych
Status rejestracji:
Zakończona

Opis wydarzenia

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dotyczące projektów – Partnerstw strategicznych na rzecz edukacji dorosłych (Akcja 2, program Erasmus+) dla nowych wnioskodawców działających w obszarze niezawodowej edukacji dorosłych.

Spotkanie dotyczy partnerstw strategicznych wspierających wymianę dobrych praktyk (tzw. projekty partnerskie na małą skalę), których celem jest umożliwienie organizacjom rozwijania i wzmacniania sieci, zwiększenie ich zdolności do działania na poziomie transnarodowym, wymianę i konfrontowanie pomysłów, praktyk i metod.

Rejestracja trwa do 22 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie jednej osoby z organizacji. Najpóźniej 25 listopada wyślemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Pierwszeństwo będą mieli reprezentanci organizacji, które dotychczas nie realizowały projektów finansowanych w sektorze Edukacja dorosłych programu Erasmus+ w akcji 2.

Cele wydarzenia

Przedstawienie możliwości uzyskania dofinansowania, zaprezentowanie przykładów dotychczas realizowanych projektów oraz umożliwienie skonsultowania pomysłów na projekty w sektorze edukacja dorosłych w akcji 2.
Ważnym punktem spotkania będzie praca w grupach w celu konsultacji i wymiany pomysłów na projekty.
Spodziewany termin składania wniosków o dofinansowanie w tej akcji to 24 marca 2020r.

Po więcej informacji na temat programu Erasmus+ Edukacja dorosłych zapraszamy na naszą stronę internetową: https://2014-2020.erasmusplus.org.pl/akcje/akcja-2-edukacja-doroslych/.

Koordynatorzy wydarzenia

Michał Chodniewicz

email: mchodniewicz@frse.org.pl

tel: 22 46 31 234

Zobacz nadchodzące wydarzenia