18
paź
2019
Konferencja „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!” organizowana w ramach Europejskiego Tygod[...]
Data rozpoczęcia:
18 października 2019
Miejsce:
Centrum konferencyjne MsMermaid przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie
Kategoria wydarzenia:
Kształcenie i szkolenia zawodowe
Status rejestracji:
Zakończona

Opis wydarzenia

Biuro Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dorosłych FRSE w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2019 w piątek 18 października 2019 r. organizuje w Warszawie konferencję „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!”.

W trakcie konferencji odbędą się debaty „Przyszłość to dziś! Future skills”, dotycząca tego, w jaki sposób tworzenie nowych możliwości zawodowych dla uczniów szkół technicznych i branżowych jest równoznaczne ze wspieraniem rozwoju innowacyjnej gospodarki i umiejętnym angażowaniem potencjału młodego pokolenia oraz „Młodzi w zawodzie” z udziałem uczniów i absolwentów różnych form kształcenia zawodowego i programu Erasmus+.

Podczas wydarzenia będą prezentowane projekty Erasmus+ i PO WER realizowane przez szkoły branżowe i techniczne.

Odbędzie się także szereg spotkań i warsztatów, dotyczących m.in. udziału w międzynarodowych konkursach EuroSkills i WorldSkills.

Cele wydarzenia

Konferencja „Kompetencje przyszłości – odkryj swój talent!” promuje kształcenie i szkolenia zawodowe, szczególnie z uwzględnieniem staży zagranicznych np. w Programie Erasmus+ lub PO WER, jako atrakcyjną ścieżkę edukacji i wstęp do satysfakcjonującej kariery.

Koordynatorzy wydarzenia

Anna Kaczmarek

email: akaczmarek@frse.org.pl

tel: 797 011 728

Zobacz nadchodzące wydarzenia