11
kwi
2018
Dzień otwarty dla wnioskodawców programu Erasmus+ Młodzież, Akcja 2 – Partnerstwa strategiczne
Data rozpoczęcia:
11 kwietnia 2018
Miejsce:
Warszawa
Kategoria wydarzenia:
Młodzież
Status rejestracji:
Zakończona

Opis wydarzenia

Zespół Akcji 2. Partnerstwa Strategiczne w sektorze Młodzież zaprasza reprezentantów organizacji i instytucji do wzięcia udziału w konsultacjach, które odbędą się 11 kwietnia 2018 r. w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji przy Al. Jerozolimskich 142a w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:00 – 16:00, w formie indywidualnych konsultacji z pracownikami Narodowej Agencji Programu Erasmus+ (maksymalny czas trwania konsultacji – 60 minut). Liczba organizacji i instytucji, które możemy zaprosić jest ograniczona do 10, stąd pierwszeństwo będzie przysługiwało zgłoszeniom wskazującym na dopasowanie planowanego przedsięwzięcia do celów i priorytetów Partnerstw Strategicznych sektora Młodzież, konkretne pomysły na Partnerstwa Strategiczne i zaawansowane prace nad projektem. Pierwszeństwo udziału będzie również przysługiwało organizacjom/instytucjom, które dotychczas nie korzystały z dofinansowania w Akcji 2. Partnerstwa Strategiczne w sektorze Młodzieży.

Cele wydarzenia

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli organizacji, instytucji i innych podmiotów zajmujących się pracą z młodzieżą poza systemem edukacji formalnej, wykorzystujących pozaformalne metody edukacyjne, które planują złożyć wniosek o dofinansowanie w Akcji 2. Partnerstwa Strategiczne w konkursie 2018 roku.

Koordynatorzy wydarzenia

Erasmus+: Młodzież (dawniej „Młodzież w działaniu”)

email: yia@erasmusplus.org.pl

Zobacz nadchodzące wydarzenia