Spotkanie informacyjne o projektach międzynarodowych typu Partnerstwa strategiczne dla szkolnictwa wyższego

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+, oraz Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku zapraszają na spotkanie informacyjne o projektach międzynarodowych typu Partnerstwa strategiczne dla szkolnictwa wyższego. Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2019 r. w Gdańsku.

Celem spotkania jest przekazanie potencjalnym wnioskodawcom informacji na temat Partnerstw strategicznych w sektorze szkolnictwa wyższego, które pomogą w przygotowaniu wysokiej jakości projektów. Uczestnicy uzyskają zarówno podstawowe informacje o projektach i wnioskowaniu, jak i wskazówki od beneficjenta programu wynikające z doświadczenia w realizacji projektu.

Spotkanie jest skierowane do osób z całej Polski:

  • pracowników dydaktycznych wszystkich dyscyplin naukowych, pragnących nawiązać kontakty międzynarodowe,
  • nauczycieli, którzy chcieliby realizować projekty dotyczące wdrażania nowatorskich metod kształcenia,
  • pracowników zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności zarządzania projektami,
  • wszystkich pracowników, którzy chcą rozwijać siebie i studentów,
  • pracowników działów współpracy z zagranicą lub działów ds. projektów międzynarodowych.

Dlaczego właśnie w 2019 r. warto przyjść na spotkanie informacyjne Erasmus+?

  • W 2019 r. dofinansowanie otrzyma więcej projektów niż w każdym poprzednim roku (ok. 27 w porównaniu np. z 2018 r., kiedy było ich 20).
  • W 2019 r. do dyspozycji jest łącznie ok. 6 mln euro na projekty Partnerstw strategicznych dla szkolnictwa wyższego, czyli o 30% więcej środków finansowych niż w roku poprzednim.
  • Mile widziane są uczelnie/ wydziały/ jednostki organizacyjne uczelni, które jeszcze nie realizowały tego typu projektu w programie Erasmus+.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny a uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do i z Warszawy oraz ewentualne koszty zakwaterowania.

Pobierz program

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rejestracji online w terminie do 10 stycznia 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarejestruj się »

Kontakt

Adres e-mail: he2@erasmusplus.org.pl
Numer telefonu ogólnego: 22 46 312 46

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

Ankieta dotycząca oceny modelu finansowania w programie [...]

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Ecorys, międzynarodową firmę badawczą, w imieniu Dyrekc[...]
Edukacja Szkolna

Jak złożyć wniosek o dofinansowanie w konkursie 2021 w A[...]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie na platformie ZOOM wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+, którzy zamierzają [...]
Edukacja Szkolna

Dni otwarte Edukacja Szkolna – Akcja 1 – online

W dniach 29 kwietnia oraz 5 maja 2021 zapraszamy na Dni Otwarte dla osób chcących złożyć wnioski w tegorocznej edycji ko[...]