EDUinspiruj, zdobądź tytuł i wygraj nagrody

Rusza kolejna edycja konkursu EDUinspirator skierowana do osób, które uczestniczyły w projektach edukacyjnych realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Zatem jeśli działasz w obszarze edukacji, inspirujesz swoje otoczenie i zachęcasz do podjęcia aktywności, jesteś ambitny i chłonny zdobywania nowych umiejętności – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. By zdobyć tytuł EDUinspiratora, wystarczy odwiedzić stronę www.eduinspiracje.org.pl i uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

EDUinspirator to konkurs, który od kilku lat nagradza osoby szczególnie zaangażowane w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. „Inspiruj, Edukuj, Motywuj” to hasło przewodnie konkursu. Takich też osób szukamy: aktywnych, wpływających na rozwój innych, przyczyniających się do pozytywnych zmian w środowisku lokalnym, a także skrupulatnych, czego dowodem są działania prowadzone z wysoką jakością.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy uczestnicy projektów realizowanych w ramach programów zarządzanych przez FRSE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekonać nas, że to właśnie Ty w tym roku zasługujesz na tytuł EDUinspiratora.

Kto może zostać EDUinspiratorem? Nie tylko uczniowie, studenci, młodzież, lecz także dorośli słuchacze, w tym seniorzy, nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych oraz kadry zarządzającej w systemie edukacji formalnej i pozaformalnej, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawiciele organizacji, przedsiębiorcy i pracownicy firm.

Konkurs jest prowadzony w kilu kategoriach:

Uczestnicy samodzielnie wybierają kategorię, w której startują, dopasowując ją do charakteru swojej działalności. Do wygrania są nagrody rzeczowe. Laureaci będą mieli także możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić udział w konkursie między 18 kwietnia a 13 czerwca 2016 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w systemie http://online.frse.org.pl/. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.eduinspiracje.org.pl.

Zdobądź prestiżowy tytuł i wygraj cenne nagrody!

Zobacz inne Aktualności

Erasmus+

Ankieta dotycząca oceny modelu finansowania w programie [...]

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Ecorys, międzynarodową firmę badawczą, w imieniu Dyrekc[...]
Edukacja Szkolna

Jak złożyć wniosek o dofinansowanie w konkursie 2021 w A[...]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie na platformie ZOOM wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+, którzy zamierzają [...]
Edukacja Szkolna

Dni otwarte Edukacja Szkolna – Akcja 1 – online

W dniach 29 kwietnia oraz 5 maja 2021 zapraszamy na Dni Otwarte dla osób chcących złożyć wnioski w tegorocznej edycji ko[...]