Jak upowszechniać i wykorzystywać rezultaty projektów? KE publikuje przykłady dobrych praktyk
Przykłady dobrych praktyk w zakresie upowszechniania i wykorzystywania rezultatów prezentuje w nowej publikacji Komisja Europejska. Mimo że wszystkie przedstawione działania zostały zrealizowane w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, publikacja stanowi cenne źródło informacji dla beneficjentów programu Erasmus+.
Działanie kluczowe 4. Upowszechnianie i wykorzystywanie rezultatów. Przykłady dobrych praktyk 2007-2011. Od programu „Uczenie się przez całe życie” do Erasmus+., bo tak została zatytułowana publikacja, zawiera opisy 16 projektów. Co ciekawe, aż 4 zaprezentowane przedsięwzięcia odbyły się we współpracy z polskimi partnerami. Wszystkie opisane projekty zrealizowano w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, Działanie kluczowe 4.
Czytelnicy, którzy sięgną do tej pozycji, poznają praktyczne aspekty upowszechniania i wykorzystywania rezultatów projektów. Dowiedzą się m.in. jakie narzędzia wykorzystywać, co warto zawrzeć w strategii upowszechniania oraz jak badać efekty projektu.
Mimo że program „Uczenie się przez całe życie” dobiegł końca, dobre praktyki przedstawione w publikacji są cennym źródłem informacji dla zainteresowanych programem Erasmus+. Beneficjenci unijnych programów edukacyjnych są zobowiązani do dzielenia się doświadczeniem oraz wynikami swojej pracy.
Działanie kluczowe 4. Upowszechnianie i wykorzystywanie rezultatów. Przykłady dobrych praktyk 2007-2011. Od programu „Uczenie się przez całe życie” do Erasmus+. |
[custom_button link=”http://www.frse.org.pl/sites/frse.org.pl/files/news_frse/1634/ka4_good_practice_140730_en_pdf_16034.pdf”]Pobierz[/custom_button] |